nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 339 000 złotych. Powierzchnia 61,41 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 520 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 1998 roku. Wystawa okien w kierunku północ/południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy otoczonej niską i zadbaną zabudową, rozległymi terenami zielonymi oraz w pobliżu jeziora. W pobliżu liczne markety, dyskonty znanych sieci, supermarkety, sklepy, punkty usługowo-handlowe, poczta, stacja benzynowa, bankomat, bank, apteka, przychodnia zdrowia, plac zabaw, przedszkole, boiska sportowe, basen, siłownia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności małżeństw z uczącymi się dziećmi ceniącemu sobie ciszę, bezpieczeństwo najbliższych oraz zaufanych sąsiadów. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc

Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Jeżeli planujesz zakup tego luksusowego apartamentu z kredytem hipotecznym skontaktuj się z nami drogą mejlową. W cenie ekskluzywnego apartamentu pozostaje częściowe umeblowanie. Reszta do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2298)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl

x (x)