slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 730 zł/m2. Kamienica z 1940 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 350 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności imponującą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: punktów usługowych, sklepów, drogerii, aptek, kawiarni etc. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem aranżacyjnym (opcja dobudowania balkonu od strony podwórka). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duży stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Cena oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu obejmuje zabudowaną szafę w pokoju dziennym, meble kuchenne, meble łazienkowe, AGD-zmywarkę i piekarnik.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie i nowocześnie urządzonym wnętrzem: garderoba + sypialnia + przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przynależne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł gruntowany remont, kiedy to m.in. wymieniono okna na plastikowe, podwieszono sufity, położono gładzie na ściany, wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, łazienkę.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzę i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-62)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl