eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicy Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1980 roku o 6 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, IV piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 297 000 złotych (4 171 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 71,21 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może swoją prestiżową lokalizacją na terenie bezpiecznego osiedla, w otoczeniu zielenie, w ciszy i spokoju. Na osoby zmotoryzowane czeka parking. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest spokojne sąsiedztwo, a także domofon. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– osobne wc
– pokój dziecięcy
– sypialnia
– gabinet do pracy
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne oraz strychowe.

Ekskluzywny apartament zachwyca ponadto swoją lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury:
– plac zabaw
– żłobki
– przedszkola
– szkoły
– markety
– dyskonty
– sklepy
– punkty usługowe
– basen
– siłownia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zabudową kuchenną + wyposażeniem (w cenie). Pozostałe elementy wyposażenia do negocjacji z właścicielem. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec & WGN Tarnowskie Góry otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2615)

e-mail: r.kampczyk@wgn.pl