widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż w niezwykle atrakcyjnej cenie 380 000 zł (8 539 zł/m2). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w estetycznym budynku/kamienicy z 2020 roku o 6-kondygnacjach. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa komfortową powierzchnią 44,5 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Parter. Ekskluzywny apartament do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym projektem i aranżacją zgodną z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż estetycznie wykończony z przepięknym ogrodem, funkcjonalną komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system monitoringu oraz solidne, antywłamaniowe drzwi.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Warto podkreślić, że wszystkie instalacje w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są nowe, okna – plastikowe, w oknach zamontowane rolety „dzień/noc” i rolety zewnętrzne. Duże wrażenie na pewno robi energooszczędne oświetlenie LED.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do pracującego singla, młodego małżeństwa, osoby starszej lub rodziny z dzieckiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, wśród rozwiniętej infrastruktury: szkoły, przedszkola, marketów, dyskontów, banków, piekarni, aptek, sklepów, przychodni zdrowia, kościoła, barów, restauracji, zakładów usługowych, stacji benzynowych, poczty etc. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią z pewnością kryty basen oraz duży park.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwniczny. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z umeblowaniem i wyposażeniem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-33)

Kontakt:
e-mail: r.medryga@wgn.pl