kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 11-kondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 65,61 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 020 zł/m2, co daje 395 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1980 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim prestiżowym, ustawnym i wygodnym wnętrzem. Wszystkie pokoje są znakomicie doświetlone i słoneczne:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– garderoba.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont. Niezwykle efektownie wyglądają podwieszane sufity z punktowym oświetleniem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera całą widoczną na zdjęciach stałą zabudowę kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz stałą zabudowę garderoby.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie wielu udogodnień, tj. sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, placów zabaw, parków. Gorąco zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagam w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2677)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl