kameralny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 49 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6,5 tys. zł/m2. Budynek o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 318 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją lokalizacją w- pobliżu parku, placu zabaw dla dzieci, przychodni zdrowia, przedszkola, szkoły i wielu sklepów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało przepięknie odremontowane zgodnie z najnowszymi trendami. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również efektownym oświetleniem z licznymi punktami świetlnymi, które aranżują poszczególne strefy i tworzą niesamowitą atmosferę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. W poczet zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu warto dodać widne, jasne, słoneczne i prestiżowe wnętrze obejmujące: balkon + łazienkę z wc + przedpokój + 2 pokoje + aneks kuchenny+
strefę jadalnianą + strefę wypoczynkową + open space.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Gwarantuję miłą atmosferę, a także fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2683)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl