slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 375 tys. zł i powierzchnia 87,89 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1941 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 267 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoim odremontowanym, gustownie zaaranżowanym i zadbanym wnętrzem po gruntownym remoncie (wraz z wymianą sieci). Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z lub bez wyposażenia (do negocjacji).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi rozłożonych na dwóch poziomach (Parter + pierwsze piętro): przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + wc + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Mamy tutaj rozprowadzony monitoring oraz domofony. Nie bez znaczenia jest także miłe i spokojne sąsiedztwo. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z 2 funkcjonalnymi pomieszczeniami w piwnicy oraz jednym na strychu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także nobilitującą lokalizacją w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki:
– przedszkola
– szkoły
– lubiane centrum handlowe
– markety
– dyskonty znanych sieci
– sklepy
– obiekty sportowe
– place zabaw
– żłobki
– punkty usługowe
– basen
– siłownie.
Rodziny posiadające samochód ucieszy pobliski parking tylko dla mieszkańców.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec – biura nieruchomości działającego na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3202)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl