slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 271 364 zł i powierzchnia 27,97 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy jeden pokój wykończony materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 702 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki stopień komfortu oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi, domofon). Rodziny z małymi dziećmi docenią pobliski plac zabaw. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją w centrum, w otoczeniu miejskiej infrastruktury oraz przepięknych terenów zielonych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także nowoczesnym budynkiem o oryginalnej architekturze, w którem się znajduje. Na rodziny posiadające samochód czekają naziemne i podziemne miejsca postojowe. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy, w modnym designie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Oferta stworzona na podstawie umowy z deweloperem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-128)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl