przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek planowany do oddania w 2021 roku o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 258 298 złotych (5 350 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 48,28 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ubezpieczenie luksusowego apartamentu na sprzedaż oferujemy gratis. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to m.in. systemy monitoringu, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, gniazda połączone ze zbiorczą anteną SAT i DVBT oraz szybki Internet ze światłowodu. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością podziemny parking na trzydzieści dwa miejsca postojowe. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są komórki lokatorskie na każdym piętrze. Budynek, w którym mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, zachwyca również unikatową elewacją, designerskimi klatkami schodowymi, szklanymi tarasami i wysokimi oknami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą, prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. W pobliżu znajdziemy:
– lubianą przez mieszkańców galerię handlową
– kawiarnię
– restaurację
– parki
– Rynek
– przychodnię zdrowia
– uczelnię
– przedszkole
– szkołę.

Zapewniamy najwyższy standard materiałów oraz wykonania inwestycji. Inwestor realizując projekty przywiązuje dużą wagę do szczegółów, ale zarazem do praktycznych rozwiązań użytkowych. Prosimy o kontakt z doradcą biura w celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej standardu wykończenia budynku.  Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12784)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl