prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Mar de Cristal (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Mar de Cristal). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 190 000 EUR (828 400 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 96,3 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 602 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Pierwsze piętro w dwukondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w okolicy bogatej w atrakcje zarówno podczas krótkiego, urlopowego wyjazdu, jak i przez cały rok. Mamy tu słynny w całym świecie ośrodek golfowy, rezerwat przyrody, morze, piaszczyste plaże oraz zdrowy klimat. Nie można zapomnieć, że luksusowy apartament na sprzeda znajduje się na terenie elitarnego kompleksu mieszkaniowego z basenem oraz terenami zielonymi.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + salon. Mocnym atutem jest również nowocześnie wyposażona kuchnia. Nasze biuro gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-84)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl