nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament jednopokojowy nad morzem (zachodniopomorskie) za 315 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 31,86 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament o dużym potencjale, który można wykorzystać jako doskonałą lokatę kapitału w przypadku powierzenia go operatorowi i uzyskiwania około 8% zysku. Ekskluzywny apartament z założoną, odrębną księgą wieczystą i udział we własności gruntu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie „pod klucz”, ale bez mebli. Istnieje jednak opcja zakupu z wyposażeniem zgodnie z wybranym pakietem aranżacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon/sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + balkon. Duża zaletą luksusowego apartamentu jest jego prestiżowa, kameralna lokalizacja dwieście metrów od plaży, w nowoczesnym apartamentowcu, który tworzy spójną całość z nadmorskim otoczeniem.

Ekskluzywny apartament adresowany do osób lubiących aktywny wypoczynek. Jako ciekawostkę można podać, że tuż obok przebiega znana w całej Europie ścieżka rowerowa. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-644)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626