slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 63,6 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 660 zł/m2, co daje 678 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1981 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży cechuje się fantastyczną lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu, które od lat cieszy się opinią miejsca wygodnego do życia. Wokół baseny, dyskonty, markety, wyższe uczelnie, parki, rezerwaty przyrody, tereny zielone, placówki medyczne, punkty usługowe, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły. Luksusowy apartament na sprzedaż robi wrażenie komfortowym i ustawnym wnętrzem dla zamożnych klientów szukających komfortowego miejsca do życia z dobrze rozplanowaną przestrzenią, pełną infrastrukturą oraz szybkim dojazdem do centrum. W rozkład pokoi i pomieszczeń wygląda następująco: balkon + wc + łazienka + przedpokój + kuchnia + gabinet + sypialnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających i majętnych osób — tutaj każdy detal świadczy o klasie, prestiżu i bezkompromisowym podejściu do luksusu w najczystszej postaci. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.