slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 75 m2. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 653 zł/m2, co daje 349 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod bezpieczną lokatę kapitału z myślą o lukratywnym wynajmie bądź odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Entuzjaści najnowocześniejszych technologii zainteresują się światłowodem. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy standard życia w otoczeniu licznych udogodnień (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu (możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła). Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją wykończenia „pod klucz” w najwyższym standardzie (do uzgodnienia z wykonawcą). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego, prestiżowego osiedla z szybkim dojazdem do autostrady A1. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym osobom w młodszym oraz starszym wieku, których przyciągnie nowoczesny design, cisza i spokój z dala od zgiełku miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi dodatkowo ciekawą propozycja dla osób lubiących bliski kontakt z naturą (wokół przepiękne lasy).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: 2 przedpokoje + 2 łazienki + 2 balkony + 2 aneksy kuchenne + 2 garderoby + 8 pokoi. Warto w tym miejscu podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 przylegających i możliwych do połączenia lokali. Na tym etapie wykończenia możliwy jest wciąż wpływ na rozmieszczenie instalacji, ścian dzielących pomieszczenia etc. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsca parkingowe. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. To może być ostatni moment, by skorzystać z bezpiecznego kredytu 2% dlatego naszym klientom bezpłatnie pomagamy w jego uzyskaniu. Kupujący zwolniony z podatku PCC. Zapraszamy do kontaktu i osobistego zapoznania się z postępami prac na budowie. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-66)

Kontakt:
e-mail: s.glomb@wgn.pl