słoneczny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 13-kondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 49,21 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 889 zł/m2, co daje 339 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia
– salon
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada kompletnie wyposażoną w sprzęt AGD kuchnię. Kwestia opcjonalnego pozostawienia umeblowania do negocjacji. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją nieopodal bogatej infrastruktury (żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnie zdrowia, sklepy, park, plac zabaw).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12325)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl