zaprojektowane zgodnie ze współczesnymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2008 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi funkcjonalny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 479 tys. złotych (7 302 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 65, 6 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (szkół, hipermarketów, marketów, dyskontów znanych sieci, sklepów, przychodni zdrowia i aptek. Warto zaznaczyć, że dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż 20 minut. Okolica uważana jest za wyjątkowo spokojną i bezpieczną.

Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany gazowo. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe pod budynkiem. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością jego przynależny ogród. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim eleganckim, komfortowym i prestiżowym wnętrzem: przedpokój + łazienka + pokój dla dziecka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11826)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl