wizualizacja prezentuje nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40,75 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 380 zł/m2. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 423 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: – przedpokój + salon + łazienka + sypialnia + balkon. Osoby zmotoryzowane zainteresuje możliwość zakupu przynależnego miejsca postojowego (dodatkowo płatne). Dużym udogodnieniem jest ujęta już w cenie zabudowa kuchni.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca urokliwą lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1311)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl