widok na salon i wyjęcie na taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 550 000 zł i powierzchnia 54,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2013 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 036 zł/m2. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Nieopodal kompletna infrastruktura. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchni + dwie szafy ubraniowe. Rodziny posiadające samochód mają możliwość przejęcia umowy najmu dwóch miejsc parkingowych (w tym jedno pod budynkiem) i komórki lokatorskiej na półpiętrze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1316)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl