slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 779 999 zł i powierzchnia 68 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na 1 piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 471 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom zarówno wysoki komfort życia, jak i bezpieczeństwo. O to drugie dbają solidne, podwójne, antywłamaniowe drzwi. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem o przemyślanym układzie pomieszczeń: kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + 2 sypialnie + balkon + wc + balkon + łazienka. Z okien oraz balkonu roztacza się imponujący widok na okolicę.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont w 2022 roku i poszczycić się może dużym potencjałem aranżacyjnym z opcją przerobienia na 4-pokojowy. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Chętnie udzielę dodatkowych informacji na ten temat lub umówię na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub masz jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-104)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl