slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 329 tys. zł i powierzchnia 46,7 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 045 zł/m2. Właściciele aut mają możliwość zakupu zamykanego garażu w podziemiu budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, nowinek technicznych oraz odważnych aranżacji:
– pomarańczowe meble w zabudowie
– systemem audio w łazience
– klimatyzacja
– LED-owe oświetlenie.

Luksusowy apartament na sprzedaży poszczycić się może imponująco umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem zaprojektowanym według indywidualnego pomysłu:
– przedpokój
– sypialnia
– balkon
– łazienka
– kuchnia
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji zarówno pod kątem bliskości niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, jak i autostrady A4. Są tu szkoły, przedszkola, supermarkety, sklepy, przychodnie zdrowia, teatr, basen, park, hala sportowa, parking itp. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2825)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl