slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 742 092 zł i powierzchnia 110,76 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6,7 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w niesłychanym komforcie, wygodzie i z wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Mamy tu, dla przykładu, wentylację grawitacyjną, ogrzewanie podłogowe, a także instalację elektryczną i hydrauliczną pod przyszły montaż klimatyzacji. Na straży bezpieczeństwa czuwa domofon. Zmotoryzowanych zainteresuje na pewno przynależne miejsce postojowe z możliwością dokupienia kolejnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu tak słynnych atrakcji, jak np. Sokolarnia, Muzeum Ustrońskie, Park Linowy, Górski Park Równica z tężnią, Amfiteatr, Park nad Wisłą, Kolej Linowa, Rezerwat Przyrody, Pijalnia Wód, Leśny Park Niespodzianek. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy infrastrukturę handlową z wieloma sklepami i punktami usługowymi. Uwagę przyciąga również najbliższe otoczenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu, to znaczy sam teren osiedla, który jest zadbany i zielony. Na rodziny z małymi dziećmi czeka wydzielona przestrzeń zabawowa. Osiedle uchodzi za niezwykle prestiżowe, zamknięte i ekskluzywne.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim doskonale zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 1: balkon, łazienkę, aneks kuchenny, pokój dzienny, przedpokój, 2 pokoje;
KONDYGNACJA 2: balkon, łazienkę, pokój, aneks kuchenny, pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także swoim nowoczesnym designem.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26880)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl