slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 115 m2, lokalizacją na 4 piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 15 435 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 775 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje fantastycznie zaprojektowanym i ze smakiem zaaranżowanym wnętrzem (łącznie z kompletnym wyposażeniem). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również komfortu i wygody (klimatyzacja). Praktyczny rozkład pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco: taras + hol + 2 kuchnie + 2 salony + 2 łazienki + 2 sypialnie. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest komórka lokatorska. Na właściciel aut czekają 2 miejsca parkingowe:
– 1 w podziemnym garażu;
– 1 na zewnętrznym parkingu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje dużym potencjałem z opcją dochodowego wynajmu turystom. Sprzyja temu fantastyczna lokalizacja z ogromem turystycznych atrakcji: Równica, Czantoria, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Ustrońskie, Pijalnię Wód w Parku Zdrojowym, Park Linowy, Kolej Linową, Rezerwat Przyrody, Park nad Wisłą z atrakcjami i amfiteatrem Górski Park Równica. To doskonała lokalizacja na dogodną bazę wypadową dla turystów pieszych, rowerowych i narciarzy. Wokół bogata baza sanatoryjno-wypoczynkowa oraz wszystkie niezbędne w codziennym życiu punkty usługowe i sklepy. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się niezapominany widok na góry oraz panoramę miasta.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28046)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl