nowoczesny salon w luksusowym apartamencie w Białymstoku na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Białymstoku

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w Białymstoku (podlaskie) za 680 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 1998 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 113 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament z dużym potencjałem i możliwościami. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone niezwykle luksusowo i prestiżowo. Widać tu rękę znanego projektanta. Sięgną on po najwyższej jakości materiały wykończeniowe, jak np. heban, granit, egzotyczne drewno, ceramika.

Luksusowy apartament z przynależną piwnicą oraz garażem (za dodatkową opłatą). Rozkład pozostałych pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
na PIERWSZYM POZIOMIE: kuchnia + balkon + przedpokój + strefa jadalniana + pralnia + strefa wypoczynkowa + wc + pokój dzienny
na DRUGIM POZIOMIE: sypialnia + taras + łazienka + hol + pokój dziecięcy + gabinet + łazienka.

Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu jest również jego prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja nieopodal przedszkola, szkoły, apteki oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. (131-20)

Kontakt:
domanowska@wgn.pl
Tel. +48 85 661 00 72
Tel. +48 531 77 12 13