nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Bolesławcu

Apartament na sprzedaż w Bolesławcu

Luksusowy apartament trzypokojowy w Bolesławcu (dolnośląskie) za 335 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 69 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-wschód. Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Luksusowy apartament wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal szkoły, przedszkola, licznych sklepów, ośrodka zdrowia, apteki itp. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu jest wysoki standard oraz najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (aglomarmur, panele, terakota, glazura). Na straży bezpieczeństwa mieszkańców czuwa nowoczesny system monitoringu oraz antywłamaniowe drzwi i okna. Luksusowy apartament objęty 5-letnią gwarancją dewelopera. Wraz z ekskluzywnym apartamentem istnieje możliwość kupna boksu garażowego (17 m2) w przyziemiu. Cena luksusowego apartamentu obejmuje częściowe umeblowanie oraz kuchnię ze sprzętem AGD.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + łazienka + jadalnia + balkon + kuchnia + 2 sypialnie. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnym apartamencie. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie luksusowego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10373)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111