po lewej widok od strony jadalni, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Częstochowie

Apartament na sprzedaż w Częstochowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Częstochowie (śląskie) za 529 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 106 metrów kwadratowych. Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu zapewnia instalacja ogrzewania podłogowego. Kolejnym atutem luksusowego apartamentu są na pewno aż 2 miejsca parkingowe.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu po generalnym remoncie. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa nowoczesna instalacja alarmowa a także elektrycznie zamykane rolety zewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z uwzględnionymi już w cenie dwiema szafami w zabudowie a także sprzętem AGD w kuchni.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salonu + pomieszczenia gospodarczego + kuchni + przedpokoju + tarasu + pralni + 2 sypialni + łazienki. Ekskluzywny apartament objęty został programem: „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Kolejną zaletą luksusowego apartamentu jest na pewno atrakcyjna lokalizacja w popularnej dzielnicy, wysoki standard a także wykończenie wnętrza materiałami najwyższej klasy (granitowe blaty, stół i parapety, płytki gresowe). Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 27 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. (188-1924)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
Tel. +48 883 377 575