fragment luksusowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu w Częstochowie do sprzedaży

Apartament na sprzedaż w Częstochowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Częstochowie (śląskie) za 285 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na siódmym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 66 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament z naprawdę dużym potencjałem, gdyż można nie tylko w nim zamieszkać, ale również kupić pod inwestycję na późniejszy, dochodowy wynajem. Wnętrze luksusowego apartamentu zaprojektowane przez architekta. Ekskluzywny apartament wyposażony w najlepszej marki sprzęty AGD oraz meble renomowanych producentów.

Luksusowy apartament składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: kuchnia + pokój + salon + sypialnia + balkon + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament objęty programem „0% prowizji od kupującego”. Na osobną uwagę zasługuje niezwykle atrakcyjna lokalizacja w centrum, nieopodal licznych sklepów, restauracji, przedszkoli, szkół, wyższych uczelni, przychodni zdrowia itp.

Ekskluzywny apartament po generalnym remoncie, kiedy to wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wstawiono nową stolarkę okienną, drzwiową, a w oknach zamontowano rolety. Ponadto położono nowe podłogi (panele, terakota), gładzie gipsowe itp. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie.

Kupując ekskluzywny apartament za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, a nabywca otrzyma rabat u notariusza. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Zapraszamy. (188-1241)

Kontakt:
e-mail: mm.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 591