po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie w Ełku na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Ełku

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Ełku (warmińsko-mazurskie) za 245 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku z 2007 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 58 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód.

Luksusowy apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, dla których priorytetem jest ekskluzywne wnętrze zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie, najlepszej jakości materiały wykończeniowe, atrakcyjna lokalizacja nieopodal centrum oraz otoczenie pełnej infrastruktury w postaci wielu sklepów, szkół, przedszkoli i placów zabaw.

Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu jest funkcjonalny rozkład pokoi. Mamy tu salon + balkon + aneks kuchenny + łazienka z wc + 2 sypialnie + przedpokój. Dodatkowo do luksusowego apartamentu przynależy piwnica o pow. 2,50 m2. Do listy atutów warto jeszcze dopisać przepiękny widok, jaki roztacza się na jezioro i okolicę z okien oraz balkonu. W cenie luksusowego apartamentu uwzględniono zabudowę kuchni, sprzęt AGD a także szafę w stałej zabudowie znajdującą się w sypialni. (032-3517)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl
Tel. +48 87 610 87 78
Tel. +48 508 298 901