salon w stylu klasycznym w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Costa Calida (Hiszpania) za 575 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 70 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament w cenie netto, do której należy doliczyć VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące około 3%.

Ekskluzywny apartament wykończony jest na europejskim poziomie, w standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Na listę zalet luksusowego apartamentu warto również wpisać atrakcyjną, elitarną lokalizację z basenami, obszarami zielonymi, miejscami parkingowymi, blisko plaż oraz Morza Śródziemnego. W ekskluzywnym apartamencie okna skierowane są na stronę południową. Luksusowy apartament objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Zakup ekskluzywnego apartamentu lub domu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 – 3 dni.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie wcześniej wybranych, luksusowych apartamentów, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem ekskluzywnego apartamentu w Hiszpanii. Pamiętaj – jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. (188-1338)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590