nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w Costa Blanca (Hiszpania) za 752 tysiące złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na siódmym piętrze, w ośmiokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 99 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na zachód, dzięki czemu przyszli właściciele będą mogli codziennie podziwiać przepiękne zachody słońca.

Ekskluzywny apartament doskonale nadaje się również jako inwestycja pod wynajem. Luksusowy apartament w cenie netto, do której należy doliczyć VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3%. Ekskluzywny apartament na sprzedaż całkowicie wyposażony. Wysoki komfort dodatkowo podnosi rozprowadzona klimatyzacja. Wraz z ekskluzywnym apartamentem istnieje opcja wykupu miejsca parkingowego w podziemnym parkingu (dodatkowo płatne – 26 000 EUR).

Ekskluzywny apartament objęty słynnym i niezwykle popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Luksusowy apartament wyróżnia się niecodziennie wysokim standardem wykończenia oraz najlepszymi jakościowo materiałami i surowcami. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu zamyka atrakcyjna lokalizacja nieopodal słynnego zabytku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + przedpokój + 3 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki. Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Wszystkie luksusowe apartamentu sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta.

Zakup ekskluzywnego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 – 3 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta, transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowego apartamentu w Hiszpanii. Pamiętaj, jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. (188-1759)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590