prestiżowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii

Luksusowy apartament czteropokojowy w Costa Blanca (Hiszpania) za 344 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 90 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy zachód. Ekskluzywny apartament o bardzo słonecznym, widnym i jasnym wnętrzu wykończonym w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu takich jak granit oraz marmur.

Luksusowy apartament posiada zamontowaną wstępnie instalację do klimatyzacji, co w znaczącym stopniu zwiększy jego komfort. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż jest także zawarta w cenie opłata za miejsce garażowe oraz solarium. Cena luksusowego apartamentu w EUR to 80 tysięcy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: balkon + 3 sypialnie + 2 łazienki + salon + kuchnia + jadalnia.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu do sprzedaży zamyka malownicza lokalizacja w prowincji Alicante, zaledwie 25 km od wybrzeża Morza Śródziemnego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii. (188-1956)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590