prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Hiszpanii (Mil Palmeras) za 609 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament usytuowany jest w dziewięciokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 80,52 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-wschód. Cena luksusowego apartamentu jest ceną netto, zatem należy do niej dodać podatek VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3% ceny zakupu.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + taras + aneks kuchenny + 2 łazienki + 2 sypialnie. Dużym atutem luksusowego apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja nieopodal zielonych ogrodów, placów zabaw dla dzieci, podziemnego parkingu oraz basenu. Kolejna zaleta to na pewno przepięknie i zapierające dech w piersiach widoki na morze. Ekskluzywny apartament objęty jest słynnym i popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Wszystkie ekskluzywne apartamenty sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zakup luksusowego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 – 3 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie wstępnie wybranych ekskluzywnych apartamentów, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowego apartamentu w Hiszpanii. Pamiętaj – jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. Masz pytania? Chętnie pomogę. (188-1287)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590