nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 425 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze, w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 37,49 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód. Ekskluzywny apartament znajduje się w unikatowej lokalizacji, w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta: 500 m od Kazimierza, 1,5 km od Zamku Królewskiego na Wawelu i tylko 2 km od Rynku Głównego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– sypialnia
– 2 balkony
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
– przedpokój

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z możliwością dokupienia miejsca postojowego (33 tys. zł). Luksusowy apartament objęty jest słynnym i popularnym programem „0% prowizji dla kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Luksusowy apartament poszczycić się może prestiżowym i komfortowym wnętrzem.

Ekskluzywny apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią wysoki standard, miejski rytm życia oraz bliskość centrum. Luksusowy apartament stanowi doskonałą okazję nie tylko do zamieszkania, ale również kupna z myślą o inwestycji kapitału. Szczególnie w tak atrakcyjnej mieście jak Kraków. Serdecznie zapraszam do obejrzenia luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-73)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242