nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 530 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze sześciokondygnacyjnego budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 50,87 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród klientów i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”.

Luksusowy apartament ogrzewany centralnie z sieci miejskiej. Kolejnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego atrakcyjna lokalizacja na zamkniętym, prestiżowym osiedlu oraz zadbany i wypielęgnowany ogród. Luksusowy apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka + salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-416)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199