nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 709 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze sześciokondygnacyjnego budynku z 2009 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 56,31 metra kwadratowego. W cenie ekskluzywnego apartamentu jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem.

Ekskluzywny apartament wyróżnia się najwyższym standardem i najlepszej klasy materiałami wykończeniowymi. Wnętrze luksusowego apartamentu zostało zaprojektowane przy pomocy słynnego architekta. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– garderoba
– sypialnia
– łazienka
– taras

Atrakcyjna, nobilitująca lokalizacja to kolejna z zalet ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament mieści się w niezwykle kameralnej i prestiżowej okolicy z olśniewającym widokiem na Wawel, Kopiec Kościuszki oraz Skałki Twardowskiego. Ekskluzywny apartament objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-466)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907