nowoczesne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament na sprzedaż w Kwidzynie

Luksusowy apartament jednopokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 157 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 33,82 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament składa się z: salonu/sypialni + holu + kuchni + łazienki.

Luksusowy apartament można jeszcze na tym etapie przearanżować poprzez usunięcie ściany dzielącej kuchnię i salon, dzięki czemu zyskujemy znacznie więcej miejsca. Ekskluzywny apartament dedykowany wymagającym klientom bez względu na wiek, od pracującego singla, przez młode małżeństwo aż po osobie w podeszłym wieku.

Luksusowy apartament wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie poszukiwanej i prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Wokół cisza, spokój, dużo zieleni. Nieco dalej sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Wszystkie zdjęcia załączone do niniejszego ogłoszenia są wizualizacjami. Wizualizacje i zdjęcia nie przedstawiają sprzedawanego lokalu. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3806)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85