nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament na sprzedaż w Kwidzynie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 168 237 złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 36,18 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe. Luksusowy apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów. Znakomicie sprawdzi się dla osób w różnym wieku od pracującego singla i młodego małżeństwa po osoby starsze.

Ekskluzywny apartament wyróżnia się atrakcyjną, prestiżową lokalizacją na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej. Wokół niska zabudowa, dużo zieleni, liczne sklepy, markety, a także punkty usługowo-handlowe. Tutaj każdy spędzony dzień wypełnia spokój i harmonia. Kameralność inwestycji oraz unikatowa lokalizacja powodują, że jest to perfekcyjna oferta dla osób kochających coś więcej niż zwykły blok na osiedlu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie: salon + korytarz + aneks kuchenny + łazienka z wc + sypialnia. Wszystkie zdjęcia ekskluzywnego apartamentu są wizualizacjami i nie przedstawiają sprzedawanego lokalu. W razie pytań zadzwoń – zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3815)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85