ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Katowic

Apartament na sprzedaż w okolicach Katowic

Luksusowy apartament czteropokojowy w okolicach Katowic (śląskie) za 260 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 73 metrów kwadratowych. Cena ekskluzywnego apartamentu do indywidualnej negocjacji. Luksusowy apartament stanowi ciekawą propozycję dla osób aktywnych, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu.

Ekskluzywny apartament wykończony został w najwyższym standardzie. Na osobną uwagę zasługuje na pewno również atrakcyjna lokalizacja blisko parku, kortów tenisowych, basenu oraz lodowiska. Okna luksusowego apartamentu skierowane są na wschód i zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: 3 sypialnie + przedpokój + salon + wc + aneks kuchenny + łazienka. Serdecznie zapraszam do oglądania ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-13019)

Kontakt:
Tel. +48 690 526 108