stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

Apartament na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

Luksusowy apartament pięciopokojowy w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie) za 269 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 150 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament z przynależnym fragmentem ogrodu oraz strefą relaksu z kącikiem grillowym.

Luksusowy apartament składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + salon + 2 pokoje + kuchnia + jadalnia. Ekskluzywny apartament mieści się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Blisko lokal handlowo-usługowy. Luksusowy apartament wykończony w najwyższym standardzie. Tylko najlepszej jakości materiały. Nowe okna PVC. Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą/kupnem luksusowego apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1770)

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792