ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim

Luksusowy apartament jednopokojowy typu studio w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 217 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 34,7 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na zachód. Ekskluzywny apartament mieści się w niebywale atrakcyjnej i malowniczej lokalizacji, w otoczeniu lasów oraz jeziora. Blisko stąd do szkoły, przedszkola, a także licznych sklepów. Kupujący luksusowy apartament zwolniony jest z podatku PCC.

Ekskluzywny apartamenty nowy, do tej pory nieużywany, z uwzględnioną już w cenie nową zabudową kuchni, wyposażeniem, umeblowaniem, a także wyposażeniem pokoju, wykończoną łazienką, szafami, regałami etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: przedpokój + kuchnia + łazienka z wc + balkon + salon/sypialnia.

Ekskluzywny apartament doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale również jako znakomita lokata kapitału pod wynajem. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu, bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. (084-4694)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452