wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Rzeszowie

Apartament na sprzedaż w Rzeszowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Rzeszowie (podkarpackie) za 549 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku z 1930 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 97,6 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na – południowy wschód.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z przynależnymi dwoma miejscami parkingowymi oraz piwnicą. Ekskluzywny apartament po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono między innymi wszystkie instalacje wewnętrzne. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + łazienka + pokój narożny + przedpokój + sypialnia + kuchnia. Ekskluzywny apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetem są komfort i wysoki standard.

Luksusowy apartament doskonale nadaje się również na działalność gospodarczą (instytucja finansowa, biuro projektowe, kancelaria prawna). Sprzyja temu prestiżowa i nobilitująca lokalizacja w centrum. Kolejnym atutem są na pewno wnętrza wykończona z iście pałacowym stylu. Ekskluzywny apartament gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowy apartament objęty popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie sprzedający. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. (135-935)

Kontakt:
e-mail: a.budzinska-wisz@wgn.pl
Tel. +48 17 858 12 92
Tel. +48 512 399 898