nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Stargardzie Szczecińskim

Apartament na sprzedaż w Stargardzie Szczecińskim

Luksusowy apartament czteropokojowy w Stargardzie Szczecińskim (zachodniopomorskie) za 450 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2012 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 103 metry kwadratowe. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-zachód. Ekskluzywny apartament niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartamento rzadko spotykanym poziomie komfortu wykończony przy wykorzystaniu materiałów najlepszego gatunku.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + hol + aneks kuchenny + łazienka + łazienka + 3 sypialnie. Luksusowy apartament z zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem, na którym znajduje się wiele nasadzeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z garażem oraz komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania ekskluzywnego apartamentu.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-9146)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999