nowoczesne wnętrze prestiżowego apartamentu w Suwałkach na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Suwałkach

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Suwałkach (podlaskie) za 2,5 tysiąca złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 74,55 metra kwadratowego. Cena ekskluzywnego apartament do negocjacji. Luksusowy apartament znajduje się na terenie atrakcyjnego, spokojnego osiedla. Wokół dużo zieleni. Nieopodal szkoła, przedszkole, plac zabaw, wiele sklepów.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaprojektowane w niezwykle nowoczesnym designie. Dominuje tu modna, ale nie narzucająca się kolorystyka. Dopełnieniem nowoczesnego stylu jest oświetlenie punktowe. Luksusowy apartament składa się z: salonu + łazienki + aneksu kuchennego + holu + 2 sypialni. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z całym wyposażeniem, sprzętem RTV/AGD, akcesoriami kuchennymi, pościelą, ręcznikami itp.

Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-699)

Kontakt:
e-mail: wsadlowska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 512 012 097