nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 420 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 98 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-zachód. Ekskluzywny apartament usytuowany jest w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, blisko wielu sklepów, aptek, szkół, przedszkoli.

Luksusowy apartament po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono wszystkie drzwi, okna PCV, instalację elektryczną oraz wodnokanalizacyjną. Ekskluzywny apartament ogrzewane elektrycznie. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salonu + łazienki z wc + 2 sypialni + przedpokoju + kuchni.. Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie. Tylko najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, jak na przykład glazura oraz terakota. Ponadto w kuchni ekskluzywnego apartamentu znajdują się nowe meble na wymiar oraz nowy sprzęt AGD. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1192)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780