przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 370 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na parterze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 115 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament o bardzo dużym potencjale, który spokojnie można spożytkować na prowadzenie tu działalności komercyjnej (kancelaria, gabinet, salon urody).

Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu są na pewno niskie opłaty eksploatacyjne, dzięki czemu luksusowy apartament jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Ponadto ekskluzywny apartament wyróżnia się niebywale atrakcyjną i prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Ciekawym elementem dekoracyjnym we wnętrzu luksusowego apartamentu jest na pewno oryginalna sztukateria na suficie, przedwojenna, zachowana podłoga a także stolarka drzwiowa.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 przedpokoje + 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + jadalnia. Luksusowy apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena ekskluzywnego apartamentu podlega indywidualnej negocjacji. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7889)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999