nowoczesny salon w luksusowym apartamencie w Szczecinie na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 395 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku z 2012 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 81 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją z szybkim i łatwym dojazdem odo centrum.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaaranżowane i urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym designie. Luksusowy apartament wykończony surowcami i materiałami najlepszego sortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
PIERWSZY POZIOM: salon + przedpokój + balkon + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + jadalnia
DRUGI POZIOM: sypialnia + garderoba + łazienka z wc.

W razie jakichkolwiek pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) – zadzwoń. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1292)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780