nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 515 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 66 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament ogrzewany za pomocą gazu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z garażem (32 m2) oraz meblami w stałej zabudowie. Pozostałe umeblowanie do negocjacji. Luksusowy apartament nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywny apartament wykończony w najwyższym standardzie ze szczególnym naciskiem na jakość oraz trwałość użytych surowców.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie:
na PARTERZE znajdują się: salon + łazienka + balkon + pokój + kuchnia + korytarz + jadalnia
na ANTRESOLI znajdują się: sypialnia + garderoba.

Ekskluzywny apartament o niezwykle słonecznym i przestronnym wnętrzu Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać doskonałą lokalizację w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1312)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780