nowoczesny salon w luksusowym apartamencie w Szczecinie na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament jednopokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 219 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 1998 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 44 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament ogrzewany z sieci miejskiej. Dużą zaletą luksusowego apartamentu jest na pewno znakomita lokalizacja gwarantująca szybki i dogodny dojazd do centrum.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon/sypialnia + przedpokój + balkon + spiżarnia + kuchnia + łazienka z wc. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) – zadzwoń. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1316)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780