luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 349 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 46,2 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament stanowi doskonałą propozycję na lokatę kapitału (inwestycja pod wynajem). Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników i ich dobytku czuwa nowoczesny system monitoringu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do sprzedaży: salon + łazienka z wc + aneks kuchenny + przedpokój + balkon + sypialnia. Ekskluzywny apartament gotowy od razu do zamieszkania. Duża zaletą luksusowego apartamentu jest także jego słoneczne, jasne i widne wnętrze wykończone w najwyższym standardzie. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) zadzwoń.

Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1344)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780