nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 295 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 40,19 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament o dużym potencjale, który można potraktować jak dochodową lokatę kapitału pod późniejszy wynajem.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + balkon + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia. Kolejnym atutem luksusowego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja na terenie prestiżowego, zamkniętego oraz monitorowanego osiedla. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) – zadzwoń pod numer +48 91 307 64 41. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1343)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780