po lewej salon, po prawej luksusowy pokój w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 360 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 107 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą:
KONDYGNACJA 1: salon + wc + aneks kuchenny + balkon
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie + łazienka z wc + 2 garderoby.

Ekskluzywny apartament wyróżnia się swoim niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz najlepszymi jakościowo materiałami. Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze luksusowego apartamentu jest niezwykle słoneczne i jasne. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) zadzwoń. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1367)

Kontakt:
Tel. +48 531 570 780