przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 330 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 53 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament wyróżnia się niezwykle atrakcyjną i zieloną lokalizacją w pobliżu Lasu Arkońskiego. Blisko stąd do licznych sklepów, przychodni zdrowia, hali sportowej, placów zabaw itp.

Wnętrze luksusowego apartamentu po generalnym remoncie wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Pod budynkiem znajduje się wiele miejsc parkingowych, co z pewnością ucieszy osoby zmotoryzowane. Do luksusowego apartamentu przynależy piwnica. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + pokój dziecięcy + balkon + przedpokój + sypialnia + kuchnia + łazienka.

Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki Współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1391)

Kontakt:
e-mail: e.rosa@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720